Szamba betonowe Pobiedziska

Trwałość szamba to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że w trakcie produkcji prefabrykatów wykorzystujemy wyjątkowej jakości materiały pozwalające otrzymać zadowalający efekt, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując nowoczesne maszyny. Oferujemy szambo z montażem – to prace, które przeprowadzamy z wykorzystaniem koparek i dźwigów. Gotowe prefabrykaty z betonu przywozimy na teren klienta, wykopujemy dół i wkopujemy szambo. Następnie przeprowadzamy instalację do kanalizacji i zakopujemy. W naszych pracach liczy się przede wszystkim profesjonalizm, dlatego zaczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz duże. Pomagamy przy wyborze odpowiedniej wielkości biorąc pod uwagę liczbę domowników oraz stopień zużywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra środowiska proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod powierzchnią. To patent na zatrzymywanie wód deszczowych na okres upałów.

Szamba betonowe Pobiedziska

Tanie zbiorniki na szambo Pobiedziska

Klienci zawsze pytają, ile kosztuje budowa zbiornika na ścieki. Cennik naszej działalności zaczyna się już od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które bywają bardziej kosztowne od plastikowych. Jednak zbiorniki z betonu będą o wiele bardziej wytrzymałe aniżeli z tworzywa. Dlatego nasi nabywcy chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień licząc z usługą to cena około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc również droższe zbiorniki to opcja dla właścicieli mających kilkuosobowe familie, w których zużycie wody, ale też generowanie ścieków jest wyższe. instalując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że wymaga on systematycznego opróżniania, co powoduje ekstra wydatki. W swojej firmie trudnimy się również fachowym doradztwem. Chętnie poradzimy Ci, jakie szambo betonowe będzie najlepiej reagowało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje różne zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą wydajnością, ponieważ mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez możliwości przefiltrowania nieczystości oraz wchłonięcia ich w grunt. Dla wszystkich odbiorców proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra opcja, kiedy chce się systematycznie opróżniać zbiornik, dbając o jego najlepszą eksploatację. Nasze szamba produkujemy oraz instalujemy z dbałością o utrzymanie niezbędnych standardów bezpieczeństwa instalatorów i osób w pobliżu.