Szamba betonowe Puszczykowo

Trwałość zbiornika na nieczystości to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że do wytwarzania prefabrykatów stosujemy najwyższej klasy surowce pomagające otrzymać oczekiwany efekt, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując najnowocześniejsze maszyny. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z użyciem koparek oraz podnośników. Kompletne prefabrykaty z betonu dostarczamy na posesję klienta, wykopujemy rów i wstawiamy zbiornik. Następnie przeprowadzamy montaż do kanalizacji i zasypujemy. W naszych pracach ma znaczenie szczególnie podejście, dlatego zaczynamy usługi od rekonesansu zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz duże. Pomagamy przy zakupie najlepszej kubatury biorąc pod uwagę ilość domowników i stopień wykorzystywania wody w domu. Dla dobra środowiska proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To patent na oszczędność wód opadowych na okres upałów.

Szamba betonowe Puszczykowo

Tanie zbiorniki na szambo Puszczykowo

Nabywcy zawsze zapytują, jak dużo kosztuje wkopanie szamba na ścieki. Cennik naszej działalności zaczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednakże szamba betonowe są o wiele trwalsze niż z tworzywa. Dlatego nasi klienci częściej kupują betonowe szambo z koparką. Większość realizacji licząc z robocizną to cena rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc i kosztowniejsze zbiorniki to wybór dla inwestorów posiadających kilkuosobowe rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie ścieków jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że potrzebuje on systematycznego wylewania, co powoduje ekstra koszty. W swojej firmie trudnimy się także fachowym konsultingiem. Chętnie podpowiemy Ci, które szambo betonowe jest najlepiej odpowiadało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma produkuje rozmaite zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą wydajnością, bo mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez możliwości oczyszczenia ścieków i wchłonięcia ich w glebę. Dla wszystkich odbiorców polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez rodziny mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, gdy chce się systematycznie wylewać zbiornik, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy i instalujemy z dbałością o zachowanie niezbędnych reguł bezpieczeństwa pracowników oraz osób postronnych.