Szamba betonowe Śmigiel

Jakość szamba to kwestia kluczowa. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie wytwarzania gotowych zbiorników stosujemy najwyższej klasy materiały pozwalające uzyskać zadowalający efekt, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując nowoczesne sposoby produkcji. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek i podnośników. Gotowe prefabrykaty z betonu dostarczamy na posesję właściciela, wykopujemy dół i wstawiamy zbiornik. Następnie wykonujemy instalację do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach liczy się szczególnie profesjonalizm, toteż rozpoczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe mniejsze oraz większe. Wspieramy przy wyborze odpowiedniej pojemności biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców oraz stopień zużycia wody w domu. Dla dobra ekologii proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To patent na oszczędność wód opadowych na okres upałów.

Szamba betonowe Śmigiel

Tanie zbiorniki na szambo Śmigiel

Klienci często pytają, jak dużo kosztuje budowa zbiornika na nieczystości. Cennik naszej firmy zaczyna się już od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które są droższe od plastikowych. Jednakże zbiorniki betonowe będą o wiele bardziej wytrzymałe niż plastikowe. Dlatego nasi klienci chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Większość zamówień łącznie z robocizną to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem również kosztowniejsze szamba to opcja dla właścicieli posiadających kilkuosobowe rodziny, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie nieczystości jest większe. Kupując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że wymaga on częstszego opróżniania, co generuje dodatkowe wydatki. W naszej firmie zajmujemy się również fachowym poradnictwem. Chętnie podpowiemy Ci, które szambo betonowe będzie idealnie reagowało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma oferuje rozmaite zbiorniki betonowe. Są to przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą wydajnością, ponieważ mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez możliwości oczyszczenia ścieków i wchłonięcia ich w glebę. Dla wszystkich klientów proponujemy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez rodziny mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, kiedy chce się systematycznie osuszać zbiornik, troszcząc się o jego najlepszą eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy oraz instalujemy z troską o zachowanie niezbędnych reguł bezpieczeństwa instalatorów i osób w pobliżu.