Szamba betonowe Środa Wielkopolska

Jakość szamba to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że podczas produkcji prefabrykatów wykorzystujemy najwyższej jakości surowce pozwalające otrzymać zadowalający efekt, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy również wykorzystując nowoczesne sposoby produkcji. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z użyciem koparek i podnośników. Gotowe zbiorniki z betonu przywozimy na teren klienta, wykopujemy rów i wkopujemy zbiornik. Następnie przeprowadzamy instalację do kanalizacji i zakopujemy. W naszych usługach ma znaczenie szczególnie profesjonalizm, toteż rozpoczynamy usługi od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz duże. Wspieramy przy decyzji najlepszej pojemności biorąc pod rozwagę ilość domowników i poziom wykorzystywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod gruntem. To sposób na oszczędność wód opadowych na okres suszy.

Szamba betonowe Środa Wielkopolska

Tanie zbiorniki na szambo Środa Wielkopolska

Klienci zawsze zapytują, jak dużo kosztuje wkopanie zbiornika na ścieki. Cennik naszej działalności zaczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które są droższe od tych z tworzywa. Jednak zbiorniki betonowe będą o wiele trwalsze aniżeli plastikowe. To sprawia, że nasi nabywcy chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Większość realizacji łącznie z robocizną to cena około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również droższe zbiorniki to wybór dla inwestorów posiadających kilkuosobowe rodziny, w których zużycie wody, ale też generowanie nieczystości jest większe. Kupując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że wymaga on częstszego wylewania, co generuje ekstra koszty. W swojej działalności trudnimy się także fachowym poradnictwem. Chętnie poradzimy Ci, które szambo betonowe jest idealnie odpowiadało na Twoje wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność produkuje rozmaite zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą efektywnością, ponieważ mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja mniej kosztowna, bez możliwości przefiltrowania nieczystości i wsiąknięcia ich w glebę. Dla wszystkich odbiorców polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 członków. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, kiedy chce się regularnie opróżniać szambo, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy oraz instalujemy z dbałością o utrzymanie niezbędnych standardów bezpieczeństwa monterów oraz osób postronnych.