Szamba betonowe Stawiszyn

Jakość zbiornika na nieczystości to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie wytwarzania prefabrykatów stosujemy wyjątkowej klasy materiały pomagające uzyskać zadowalający rezultat, to jest odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując najnowocześniejsze sposoby produkcji. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z użyciem koparek i dźwigów. Kompletne zbiorniki z betonu przywozimy na posesję klienta, wykopujemy rów i wstawiamy zbiornik. Następnie wykonujemy montaż do kanalizacji i zasypujemy. W naszych pracach liczy się szczególnie profesjonalizm, dlatego zaczynamy współpracę od rekonesansu potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w ofercie szamba betonowe małe oraz duże. Wspieramy przy wyborze najlepszej pojemności biorąc pod rozwagę ilość mieszkańców oraz poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra środowiska polecamy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod powierzchnią. To sposób na oszczędzanie wód deszczowych na okres upałów.

Szamba betonowe Stawiszyn

Tanie zbiorniki na szambo Stawiszyn

Nabywcy często pytają, ile kosztuje wkopanie zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy zaczyna się już od 1000 złotych. Oferujemy zbiorniki betonowe, które są droższe od plastikowych. Jednakże szamba betonowe będą o wiele bardziej wytrzymałe aniżeli plastikowe. Dlatego nasi klienci chętniej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień licząc z robocizną to koszt około 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem również kosztowniejsze szamba to wybór dla inwestorów mających kilkuosobowe familie, w których zużycie wody, ale też generowanie nieczystości jest większe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z faktem, że potrzebuje on częstszego wylewania, co generuje ekstra wydatki. W naszej firmie zajmujemy się także profesjonalnym konsultingiem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe jest najlepiej reagowało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. Są to przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania nieczystości oraz wsiąknięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów polecamy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez rodziny mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza opcja, gdy planuje się systematycznie opróżniać szambo, dbając o jego najlepszą eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy i instalujemy z troską o utrzymanie wszelkich standardów bezpieczeństwa monterów oraz osób w pobliżu.