Szamba betonowe Wielichowo

Trwałość szamba to sprawa zasadnicza. Jako producent szamb gwarantujemy, że podczas produkcji gotowych zbiorników stosujemy wyjątkowej jakości materiały pozwalające otrzymać zadowalający efekt, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując nowoczesne sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek i dźwigów. Gotowe prefabrykaty z betonu przywozimy na posesję klienta, wykopujemy dół i wstawiamy zbiornik. Następnie wykonujemy instalację do kanalizacji i zasypujemy. W naszych usługach ma znaczenie szczególnie profesjonalizm, toteż rozpoczynamy współpracę od rekonesansu zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz większe. Wspieramy przy decyzji najlepszej wielkości biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i poziom zużywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wkopane pod ziemią. To patent na oszczędzanie wód deszczowych na okres upałów.

Szamba betonowe Wielichowo

Tanie zbiorniki na szambo Wielichowo

Nabywcy często pytają, jak dużo kosztuje wkopanie zbiornika na ścieki. Cennik naszej działalności rozpoczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które bywają bardziej kosztowne od plastikowych. Jednakże zbiorniki betonowe są dużo trwalsze niż z tworzywa. To sprawia, że nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Większość zamówień licząc z usługą to wydatek około 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a zatem również kosztowniejsze szamba to wybór dla inwestorów mających duże rodziny, w których zużycie wody, ale też generowanie ścieków jest większe. Kupując mały zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że wymaga on systematycznego wylewania, co generuje ekstra wydatki. W swojej firmie zajmujemy się także fachowym konsultingiem. Z przyjemnością podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe jest najlepiej reagowało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadziej. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez sposobności przefiltrowania nieczystości i wsiąknięcia ich w grunt. Dla wszystkich klientów polecamy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj wybierane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to najlepsza inwestycja, gdy planuje się regularnie osuszać szambo, dbając o jego najlepszą eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy oraz montujemy z dbałością o utrzymanie należytych standardów bezpieczeństwa instalatorów oraz osób w pobliżu.