Szamba betonowe Witkowo

Jakość zbiornika na nieczystości to sprawa kluczowa. Jako producent szamb zapewniamy, że w trakcie produkcji gotowych zbiorników stosujemy najwyższej jakości surowce pomagające uzyskać zadowalający rezultat, czyli wodoodporność. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując najnowocześniejsze maszyny. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z użyciem koparek oraz podnośników. Gotowe zbiorniki z betonu przywozimy na posesję właściciela, kopiemy rów i wkopujemy zbiornik. Potem przeprowadzamy instalację do odpływu i zasypujemy. W naszych pracach ma znaczenie przede wszystkim podejście, dlatego rozpoczynamy usługi od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz większe. Pomagamy przy wyborze odpowiedniej kubatury biorąc pod uwagę ilość domowników i poziom wykorzystywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra ekologii polecamy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To patent na oszczędność wód deszczowych na okres suszy.

Szamba betonowe Witkowo

Tanie zbiorniki na szambo Witkowo

Nabywcy zawsze zapytują, ile kosztuje budowa zbiornika na nieczystości. Cennik naszej firmy zaczyna się nawet od 1000 złotych. Oferujemy szamba betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednakże szamba betonowe są dużo trwalsze aniżeli plastikowe. Dlatego nasi nabywcy chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień licząc z usługą to wydatek rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem i kosztowniejsze szamba to wybór dla inwestorów posiadających kilkuosobowe rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też wytwarzanie nieczystości jest większe. Kupując mniejszy zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że potrzebuje on systematycznego opróżniania, co generuje dodatkowe koszty. W naszej działalności zajmujemy się także profesjonalnym poradnictwem. Chętnie podpowiemy Ci, jakie szambo betonowe jest najlepiej reagowało na Twoje potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma produkuje różne zbiorniki betonowe. To przede wszystkim szamba dwukomorowe, które cieszą się najlepszą efektywnością, bo mogą być wylewane rzadziej. Szamba jednokomorowe to opcja tańsza, bez możliwości oczyszczenia ścieków i wchłonięcia ich w grunt. Dla wszystkich odbiorców polecamy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez gospodarstwa domowe mające 4-6 domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra opcja, gdy chce się regularnie osuszać szambo, troszcząc się o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki produkujemy oraz montujemy z dbałością o zachowanie należytych standardów bezpieczeństwa monterów i osób postronnych.