Szamba betonowe Wyrzysk

Jakość szamba to kwestia kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że podczas produkcji gotowych zbiorników stosujemy wyjątkowej klasy surowce pomagające otrzymać oczekiwany rezultat, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy również wykorzystując nowoczesne maszyny. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które przeprowadzamy z użyciem koparek i podnośników. Kompletne prefabrykaty z betonu przywozimy na posesję właściciela, wykopujemy rów i wstawiamy szambo. Następnie przeprowadzamy montaż do odpływu i zasypujemy. W naszych usługach liczy się szczególnie podejście, toteż zaczynamy usługi od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe małe oraz większe. Pomagamy przy decyzji odpowiedniej kubatury biorąc pod rozwagę ilość domowników oraz poziom zużycia wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody polecamy także zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod ziemią. To patent na zatrzymywanie wód deszczowych na czas upałów.

Szamba betonowe Wyrzysk

Tanie zbiorniki na szambo Wyrzysk

Klienci zawsze zapytują, jak dużo kosztuje budowa szamba na ścieki. Cennik naszej działalności rozpoczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które są bardziej kosztowne od tych z tworzywa. Jednak szamba betonowe będą dużo bardziej wytrzymałe niż plastikowe. To sprawia, że nasi klienci częściej kupują betonowe szambo z koparką. Wiele realizacji licząc z robocizną to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Pojemniejsze, a więc i droższe szamba to wybór dla właścicieli posiadających kilkuosobowe rodziny, w których zużycie wody, ale też wytwarzanie nieczystości jest wyższe. instalując mały zbiornik betonowy, trzeba liczyć się z tym, że wymaga on systematycznego opróżniania, co powoduje ekstra wydatki. W swojej firmie zajmujemy się także fachowym doradztwem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe będzie najlepiej odpowiadało na Wasze potrzeby.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. Są to przede wszystkim szamba dwukomorowe, które wyróżniają się najlepszą efektywnością, ponieważ mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania nieczystości oraz wchłonięcia ich w glebę. Dla naszych klientów proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli zazwyczaj kupowane przez rodziny mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra opcja, kiedy chce się regularnie opróżniać szambo, troszcząc się o jego prawidłową eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy i instalujemy z dbałością o utrzymanie niezbędnych standardów bezpieczeństwa monterów oraz osób postronnych.