Szamba betonowe Wysoka

Trwałość szamba to kwestia kluczowa. Jako producent szamb gwarantujemy, że do wytwarzania prefabrykatów stosujemy najwyższej klasy materiały pomagające uzyskać oczekiwany efekt, czyli odporność na wilgoć. Szczelne szamba betonowe wykonujemy także stosując nowoczesne sposoby produkcji. Zapewniamy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek i dźwigów. Kompletne zbiorniki z betonu przywozimy na posesję właściciela, wykopujemy rów i wstawiamy zbiornik. Następnie przeprowadzamy montaż do odpływu i zasypujemy. W naszych pracach ma znaczenie przede wszystkim podejście, dlatego zaczynamy współpracę od rozpoznania potrzeb na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz większe. Pomagamy przy decyzji odpowiedniej pojemności biorąc pod rozwagę ilość mieszkańców oraz poziom zużywania wody w gospodarstwie domowym. Dla dobra przyrody proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zainstalowane pod gruntem. To sposób na oszczędność wód opadowych na czas suszy.

Szamba betonowe Wysoka

Tanie zbiorniki na szambo Wysoka

Klienci zawsze pytają, jak dużo kosztuje wkopanie szamba na nieczystości. Cennik naszej działalności zaczyna się nawet od 1000 złotych. Produkujemy zbiorniki betonowe, które bywają bardziej kosztowne od plastikowych. Jednakże szamba z betonu będą dużo bardziej wytrzymałe aniżeli plastikowe. To sprawia, że nasi klienci częściej wybierają betonowe szambo z koparką. Wiele zamówień licząc z robocizną to koszt rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a zatem i kosztowniejsze szamba to wybór dla właścicieli mających kilkuosobowe rodziny, w których wykorzystanie wody, ale też generowanie ścieków jest większe. instalując mniejszy zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że potrzebuje on częstszego opróżniania, co generuje dodatkowe koszty. W naszej firmie zajmujemy się także profesjonalnym poradnictwem. Chętnie podpowiemy Ci, które szambo betonowe będzie idealnie odpowiadało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza firma proponuje rozmaite zbiorniki betonowe. To głównie szamba dwukomorowe, które cieszą się wysoką efektywnością, ponieważ mogą być opróżnianie rzadko. Szamba jednokomorowe to wersja tańsza, bez sposobności przefiltrowania ścieków i wsiąknięcia ich w glebę. Dla naszych klientów polecamy zwłaszcza szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej wybierane przez rodziny mające od czterech do sześciu domowników. Tanie szambo z wykopem to dobra opcja, gdy planuje się regularnie opróżniać zbiornik, dbając o jego bezpieczną eksploatację. Nasze zbiorniki wytwarzamy oraz montujemy z dbałością o utrzymanie niezbędnych standardów bezpieczeństwa instalatorów oraz osób postronnych.