Szamba betonowe Zbąszyń

Trwałość zbiornika na nieczystości to kwestia zasadnicza. Jako producent szamb zapewniamy, że podczas wytwarzania gotowych zbiorników wykorzystujemy najwyższej jakości surowce pozwalające otrzymać oczekiwany efekt, to jest wodoodporność. Szczelne szamba betonowe produkujemy również stosując najnowocześniejsze technologie. Oferujemy szambo z montażem – to usługi, które wykonujemy z wykorzystaniem koparek i dźwigów. Gotowe prefabrykaty z betonu dostarczamy na teren klienta, kopiemy rów i wstawiamy szambo. Potem przeprowadzamy montaż do odpływu i zasypujemy. W naszych pracach liczy się szczególnie profesjonalizm, toteż rozpoczynamy usługi od rozpoznania zapotrzebowania na zbiornik betonowy. Mamy w sprzedaży szamba betonowe mniejsze oraz duże. Pomagamy przy decyzji najlepszej kubatury biorąc pod uwagę liczbę domowników i stopień zużywania wody w domu. Dla dobra środowiska proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wkopane pod gruntem. To sposób na oszczędność wód deszczowych na okres suszy.

Szamba betonowe Zbąszyń

Tanie zbiorniki na szambo Zbąszyń

Nabywcy często pytają, ile kosztuje wkopanie zbiornika na ścieki. Cennik naszej firmy zaczyna się już od 1000 złotych. Produkujemy szamba betonowe, które są bardziej kosztowne od plastikowych. Jednak zbiorniki betonowe będą dużo trwalsze niż z tworzywa. To sprawia, że nasi klienci chętniej kupują betonowe szambo z koparką. Większość realizacji łącznie z usługą to wydatek rzędu 8-10 tysięcy złotych. Większe, a więc również droższe szamba to wybór dla inwestorów mających kilkuosobowe rodziny, w których zużycie wody, ale też generowanie ścieków jest większe. instalując mniejszy zbiornik betonowy, należy liczyć się z faktem, że wymaga on częstszego opróżniania, co generuje ekstra wydatki. W naszej działalności trudnimy się również profesjonalnym doradztwem. Z przyjemnością poradzimy Ci, które szambo betonowe jest najlepiej reagowało na Wasze wymagania.

Jakie szamba betonowe oferujemy?

Nasza działalność oferuje rozmaite zbiorniki betonowe. Są to głównie szamba dwukomorowe, które wyróżniają się wysoką wydajnością, bo mogą być wylewane rzadko. Szamba jednokomorowe to opcja mniej kosztowna, bez sposobności przefiltrowania ścieków oraz wchłonięcia ich w grunt. Dla wszystkich odbiorców proponujemy szczególnie szamba dwukomorowe, o pojemności 10, 12 lub 15 m3 , czyli najczęściej kupowane przez gospodarstwa domowe mające od czterech do sześciu członków. Tanie szambo z wykopem to dobra inwestycja, kiedy planuje się regularnie opróżniać zbiornik, dbając o jego prawidłową eksploatację. Nasze szamba produkujemy i montujemy z troską o utrzymanie należytych reguł bezpieczeństwa monterów oraz osób postronnych.